Mikołajki

Po rok trwającym oczekiwaniu, dzisiaj znowu odwiedził nas w liceum święty Mikołaj. To był ten prawdziwy, gdyż z powodzeniem przeszedł próbę szarpania za brodę w sali numer 4!  Towarzyszyły mu jak co roku pięknie śpiewające i grające na różnych instrumentach aniołki a nawet jeden diabełek, który był dzisiaj wyjątkowo grzeczny, bo rozdawał cukierki! W atmosferze radości, przy skocznych akordeonowych dźwiękach, Mikołaj odwiedził wszystkie sale lekcyjne, obdarowując każdego drobnym upominkiem. Opuszczając szkolne mury, zapewnił, że wróci do nas za rok! Święty Mikołaju dziękujemy!

Ekipę Mikołaja stanowili: Daniel Łątka, Marta Piszczek, Veronica Becheanu, Albert Majcher, Jakub Jabłoński, Marek Jacher. Święty Mikołaj przybył na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego a w spacerze po szkole towarzyszyła mu także pani pedagog Anna Szymańska!