XIX Regionalny Przegląd Programów Artystycznych "A to Polska właśnie"

Z największą radością informujemy o zajęciu I MIEJSCA przez uczniów naszego liceum w XIX Regionalnym Przeglądzie Programów Artystycznych "A to Polska właśnie". Odbył się on 30 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie.

Ponadto nasi uczniowie: Emilka Wójcik, Julka Opałka, Marta Piszczek, Veronika Becheanu oraz Marek Jacher zostali nagrodzeni indywidualnie za walory wokalne prezentowanych utworów.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym występującym (byli to: Małgorzata Giemza, Julia Opałka, Natalia Słowik, Jakub Jabłoński, Michał Karpiel, Hubert Świderski, Emilia Wójcik, Gabriela Cudek, Veronica Becheanu, Paulina Macheta, Anna Rąpała, Marek Jacher, Daniel Łątka, Marta Piszczek, Karolina Kusiak, Paweł Stańczyk, Paulina Kajmowicz, Paulina Serafin) oraz przygotowującym ich paniom: I. Sandeckiej, M. Mikos oraz B. Czosnyce!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występów. Ponadto na naszym facebookowym profilu można obejrzeć kilka filmików.