Newsy

Wesołych Świąt!

Napisał sobota, 20 kwiecień 2019 21:50
Wszystkim Czytelnikom naszej strony składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego święconego oraz mokrego dyngusa
*Język polski: 1) Justyna Burnat kl. III A 2) Anna Nawój kl. III A 3) Aleksandra Dziuban kl. II A *Matematyka: 1) Damian Kupiec kl. III A 2) Filip Szczepanik kl. II A 3) Mateusz Stężowki kl. I A *Geografia: 1) Alicja Cich kl. III B ex aequo Jakub Pypeć kl. III B 2) Arkadiusz Chaim kl. II B ex…

Możliwość podjęcia akcji strajkowej

Napisał niedziela, 07 kwiecień 2019 19:43
Informujemy, że istnieje możliwość podjęcia akcji strajkowej w Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie począwszy od dnia 8. kwietnia 2019.

Akcja charytatywna "Pola Nadziei"

Napisał niedziela, 07 kwiecień 2019 19:34
Lubimy pomagać! Dzisiaj uczniowie Kopernika jako wolontariusze akcji "Pola Nadziei" zbierali datki na Tarnowskie Hospicjum Domowe im. bł. Fryderyka Ozanama. "Pola Nadziei" to akcja, której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów oraz propagowanie idei opieki hospicyjnej w społeczeństwie. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję dziękujemy! Zobacz zdjęcia z przeprowadzonej akcji.  

Sukces w konkursie wiedzy o Czechach

Napisał niedziela, 07 kwiecień 2019 14:45
3 kwietnia br. na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbył się III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej. Naszą szkołę reprezentowały w nim trzy uczennice: Alicja Cich z kl.3b, Oktawia Twardziak z kl.2a oraz Aleksandra Zbylut z kl.2a. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy uczniów szkół ponadpodstawowych na temat walorów środowiska przyrodniczego, historii, współczesnych dokonań oraz walorów turystycznych Republiki Czeskiej a…

XIII Forum Europejskie Szkół Ziemi Tarnowskiej

Napisane przez sobota, 06 kwiecień 2019 10:05
Dużym sukcesem uczniów "Kopernika" zakończył się udział w tegorocznej edycji konkursu. I miejsce wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych i I miejsce wśród uczniów szkół powiatowych zdobył uczeń klasy 2b Arkadiusz Chaim. Tuż za nim w klasyfikacji na miejscu II uplasował się Jakub Pypeć z klasy 3b. Obaj uczniowie, oprócz nagrody głównej, którą jest wyjazd do Warszawy do Sejmu RP na zaproszenie…

Eliminacje miejskie i powiatowe 64. OKR

Napisane przez sobota, 06 kwiecień 2019 09:27
14 marca w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie odbyły się eliminacje miejskie i powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięły w nich udział uczennice naszego liceum: Alicja Kloch, Julia Opałka i Emilia Wójcik.Miło nam poinformować, że Alicja Kloch otrzymała wyróżnienie w turnieju recytatorskim. Gratulacje dla wszystkich uczestniczek!

Pielgrzymka na Jasną Górę

Napisane przez sobota, 06 kwiecień 2019 09:20
1 kwietnia br. uczniowie klas trzecich wraz z wychowawczyniami p. Grażyną Ciężkowską i p. Katarzyną Armatys-Kawalerską oraz ks. Łukaszem Dutką wzięli udział w tradycyjnej pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę i do Łagiewnik. Zdjęcia z pielgrzymki dostępne są w Galerii zdjęć.

Rekolekcje wielkopostne

Napisał poniedziałek, 01 kwiecień 2019 18:53
Od najbliższej środy 3 kwietnia do piątku 5 kwietnia w kościele św. Jakuba będą się odbywały Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży naszego liceum. Poprowadzi je ks. Karol Tomczak. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Nowy administrator naszej strony

Napisał sobota, 30 marzec 2019 21:04
Do grona redaktorów naszej strony dołączył pan Paweł Słowik - "PS". Serdecznie witamy i liczymy na miłą i owocną współpracę ku pożytkowi naszego poczciwego "Kopernika".
Strona 1 z 130