Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej

W dniu 29 listopada /czwartek/ odbył się w naszej szkole I etap XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej. Jego organizatorem jest w tym roku Diecezja Legnicka, a tematyka dotyczyła dwóch głównych patronów tejże diecezji: św. Piotra i św. Pawła. Hasłem XXIII OTK były słowa: „Święci Apostołowie Piotr i Paweł – urząd i charyzmaty w Kościele”.

W szkolnej edycji olimpiady wzięło udział 13 uczniów LO w Tuchowie. Komisja w składzie: mgr Agnieszka Jurek, mgr Anna Suchan i ks. mgr Krzysztof Cwenar zakwalifikowała do zawodów II stopnia troje uczniów z największą liczbą punktów: Lewicki Maciej (57 pkt.), Grzenia Karolina (34 pkt.), Buzowski Dariusz (27 pkt.). Zawody II stopnia odbędą się dn. 28 lutego 2013 r. w budynku Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie. Nasze liceum reprezentować będą wyżej wymienieni uczniowie. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na etapie diecezjalnym!