Sukces w Radłowie

Nasza szkolna akademia z okazji Święta Niepodległości zajęła II miejsce w XIII Międzypowiatowym Przeglądzie Programów Artystycznych "A gdy wolności nadszedł czas...". Przegląd odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Radłowie a patronat nad nim objęli: Starosta Powiatu Tarnowskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Radłów.

Serdeczne gratulacje dla występujących uczniów oraz pań I. Sandeckiej i B. Czosnyki.

W akademii wystąpili następujący uczniowie: Klaudia Górka - Ia, Dariusz Głąb, Marcin Kwaśny, Arkadiusz Stec - Ic, Paulina Krzysztofik - IIa, Justyna Tupek, Magda Mikos, Edyta Dudek, Wioletta Krydka - IIb, Łukasz Madej, Monika Stańczyk, Piotr Kuropatwa, Karol Gut, Dominik Stefan - IId oraz z klasy IIIb: Alicja Krawczyk, Zuzanna Poznańska, Ewelina Wójcik, Iwona Smoleńska.

Zobacz zdjęcia w galerii.