Wycieczka do Warszawy

W dniach 26 i 27 września uczniowie klasy IIa i IIb oraz kilkoro z klas Ib, Id, IId i IIIb wzięło udział w wycieczce do Warszawy. Opiekę na uczniami sprawowali nauczyciele Anna Suchan (wych. kl. IIa) i Jan Gogola (wych. kl. IIb) – organizatorzy wyjazdu - oraz Małgorzata Gogola.

W programie dwudniowego pobytu w stolicy znalazły się m. in. takie punkty programu, jak wizyta w Sejmie RP na zaproszenie pana posła Michała Wojtkiewicza, pobyt w Muzeum Powstania Warszawskiego, zwiedzanie Zamku Królewskiego i Pałacu Kultury i Nauki, pobyt w Centrum Nauki Kopernik oraz zwiedzanie Stadionu Narodowego.

Ponadto byliśmy przy Grobie Nieznanego Żołnierza i w Ogrodzie Saskim, przed Pałacem Prezydenckim oraz odbyliśmy przejażdżkę autokarową po centrum miasta, podczas której pan przewodnik opowiadał nam o znanych zabytkach, historii i teraźniejszości miasta.

Zwiedzaniu sprzyjała ponadto piękna pogoda i wyjazd ten należy zaliczyć do bardzo udanych.

Zdjęcia w galerii.