Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

I znów są wakacje!

W piątek 29 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Po mszy w kościele św. Jakuba z udziałem pocztu sztandarowego odbyła się uroczystość szkolna. Pan Dyrektor podsumował całoroczną naszą pracę, której uwieńczeniem były ogłaszane akurat tego samego dnia wyniki matur (por raz kolejny lepsze w naszej szkole od średniej krajowej), podał wyniki klasyfikacji klas, wyniki frekwencji. nagrodził nagrodami książkowymi i dyplomami uczniów wyróżniających się wynikami w nauce, frekwencją, udziałem w konkursach i olimpiadach, zaangażowanych w życie społeczne, rozgrywki sportowe, działalność artystyczną.

Z Grona Pedagogicznego naszego liceum odchodzi Pani Profesor Małgorzata Folner, która przechodzi na emeryturę. Pożegnaliśmy ją kwiatami i gorącymi oklaskami.

We wrześniu nie spotkamy się już także z Panią Prof. Marią Iwanowicz, która pracowała na zastępstwie jako nauczycielka fizyki.

Obu Paniom składamy najserdeczniejsze podziękowania za ich trud i wysiłek włożony podczas pracy w naszej szkole!

Teraz czekają nas wszystkich zasłużone wakacje - oby były udane, radosne, beztroskie i bezpieczne!

Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii.