Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Letni kurs języka angielskiego

Podczas tegorocznych wakacji odbędzie się w naszym liceum kolejna edycja letniego kursu języka angielskiego. Zajęcia poprowadzi THOMAS PIGOTT - native speaker z New Jersey (Stany Zjednoczone), który jest studentem II roku na uniwersytecie w Waszyngtonie.

Zajęcia będą się odbywały od 2 do 27 lipca 2012 w godzinach od 09.00 d0 10.30 oraz od 10.30 do 12.00 w sali nr 22 LO.

Osoby pragnące się jeszcze zapisać, by podszlifować swój angielski, prosimy o kontakt na mejla: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zapraszamy uczniów LO, absolwentów gimnazjum ubiegających się aktualnie o przyjęcie do naszej szkoły oraz uczniów gimnazjum!