Zakończenie roku klas III

W dniu dzisiejszym odbyło się zakończenie roku klas III. Po mszy w kościele św. Jakuba odbyła się uroczystość w szkole. Rozpoczęło ja przekazanie sztandaru uczniom klas II. Następnie młodzież z klas IIb, IIa i IId przedstawiła krótki program z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowany pod kierunkiem pań Małgorzaty Gądek oraz Małgorzaty Folner.

Następnie Pan Dyrektor podsumował ten rok szkolny dla uczniów klas III. Szkołę kończy w tym roku 94 uczniów, wszyscy zapisani. Najlepsi zostali nagrodzeni za wysoką średnią ocen, 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe i artystyczne, działalność na rzecz szkoły i środowiska.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia podczas egzaminów oraz dostania się na wymarzone studia. Trzymamy za Was kciuki!

Wkrótce zdjęcia.