Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Olimpiada Teologii Katolickiej

Dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły wzięło udział w Olimpiadzie Teologii Katolickiej organizowanej przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski oraz Kurię Biskupią Koszalińsko – Kołobrzeską. W dniu 29 listopada 2011 roku zgodnie z wytycznymi organizatorów konkursu przeprowadzono etap szkolny. Troje uczniów, Maciej Lewicki, Monika Mikos i Arkadiusz Prorok, zakwalifikowało się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 15 marca 2012 roku o godz. 9.30 w auli MCDN – ODN w Tarnowie. Kolejnym etapem Olimpiady będzie ogólnopolski finał w Koszalinie w którym udział weźmie trzech finalistów etapu diecezjalnego. Uczniom naszej szkoły, biorącym udział w Olimpiadzie życzymy światła Ducha Świętego.
ks. G. Zimoń