Zakończenie kursu j. angielskiego

Dziś zakończył się w naszym LO kurs języka angielskiego.Trwał od 27 czerwca do 22 lipca. W zajęciach wzięło udział 65 osób. W większości byli to uczniowie naszego liceum, nasi obecni uczniowie, jak również tegoroczni i zeszłoroczni absolwenci oraz przyszli uczniowie Kopernika. Na zajęciach pojawili się też uczniowie tuchowskiego gimnazjum oraz wiele młodych osób z innych szkół chcących skorzystać z naszej oferty. Zajęcia prowadzone przez Serenę Maszak cieszyły się dużą popularnością. Odbywały się przez 4 tygodnie , codziennie w 2 grupach , często w zmieniającym się składzie. W każdej grupie odbyło się po 19 zajęć. Najgorliwsi i godni pochwały za to , że nie marnowali czasu w wakacje wzięli udział w większości zajęć / 9 - 14 / a jest ich całkiem spora grupa. Myślę, że jest to zasługa osobowości Sereny, jej ambitnego i entuzjastycznego podejścia do prowadzenia konwersacji, jak również chęci uczestników, którzy postanowili wykorzystać okazję, żeby podszlifować język angielski.

Opiekun projektu: mgr Grażyna Ciężkowska
Zobacz zdjęcia z kursu w galerii.