Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Letni kurs języka angielskiego

Trwa letni kurs języka angielskiego. Zajęcia odbywają się codziennie w 2 grupach :o 9.30 i 11.00 .Około 35 uczniów korzysta z możliwości udziału w konwersacjach w języku angielskim. Są to nie tylko obecni uczniowie naszego liceum , ale również tegoroczni absolwenci oraz ci , którzy podejmą naukę w naszej szkole od września 2011. Serena Maszak – wolontariuszka ze Stanów Zjednoczonych - jest bardzo miłym gościem w naszym liceum i Tuchowie. Lekcje cieszą się powodzeniem i każdy kto chce rozwijać umiejętności językowe wie jak ważny w nauce języka obcego jest kontakt z żywym językiem.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grup w następnych tygodniach proszę skontaktować się z sekretariatem szkoły lub napisać email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Kurs trwa do 22 lipca.