Zakończenie roku szkolnego

Zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. W trakcie szkolnej uroczystości 22 czerwca 2011 na wstępie Pan Dyrektor odczytał list Minister Edukacji Narodowej Katarzyny Hall do uczniów, rodziców, nauczycieli, wychowawców i pracowników polskiej oświaty. Następnie podziękował wszystkim za pracę w tym roku szkolnym. Szczególne podziękowania skierował do tych nauczycieli, z którymi być może nie spotkamy się już we wrześniu. Są to: ks. mgr Jakub Piekielny (wyjeżdża na misje do Niemiec), p. mgr Joanna Nowakowska, p. mgr Beata Niemiec-Ryba.

Pan Dyrektor dokonał także podsumowania tego roku szkolnego. Najwyższą średnią w szkole - 5,4 - uzyskał uczeń klasy Id Maciej Lewicki. Tym samym będzie on kandydatem z naszego liceum do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Najwyższą średnią w szkole i najwyższą frekwencję uzyskała klasa Id. Gratulujemy!

Następnie nagrodzeni zostali uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, frekwencji, którzy odnosili sukcesy w zawodach sportowych, występach artystycznych, zawodach i konkursach przedmiotowych i innych.

Po spotkaniu z wychowawcami klas i otrzymaniu świadectw, czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim dziękujemy za ten rok szkolny i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia w wrześniu!

Zobacz zdjęcia w galerii.