Koniec roku klas III

W miniony piątek zakończył się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów. Uroczystość rozpoczęło przekazanie sztandaru szkoły w ręce uczniów klas II. Po krótkiej akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowanej pod kierunkiem pań: D. Kajmowicz, A. Szklanny, A. Szupińskiej rozpoczęła się uroczystość pożegnania uczniów klas III. Pan Dyrektor współnie z przewodniczącą Rady Rodziców p. Teresą Lazarowicz nagrodzili uczniów za osiągnięte najlepsze wyniki w nauce, frekwencji, konkursach przedmiotowych.za osiągnięcia sportowe, artystyczne i inne.

Równocześnie nadszedł również czas zakończenia pracy w administracji naszej strony przez Raydena - Kamila Gurgula z klasy IIId. Dziękujemy mu bardzo za pracę włożoną w sprawne funkcjonowanie tej strony.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy połamania piór na maturze i dostania się na wymarzone studia!

Zobacz zdjęcia w galerii.