Wizyta w British Council w Krakowie

12 grudnia grupa młodzieży wraz z opiekunami z naszego LO wzięła udział w prezentacji dotyczącej egzaminu First Certificate in English w British Council w Krakowie. Młodzież miała możliwość obejrzenia wybranych części egzaminu jak również mogła spróbować swoich sił we fragmentach testu. Prezentacja przypomniała uczestnikom co to jest FCE, jak wygląda, z jakich części się składa, do czego służy i dlaczego warto go zdać.

W naszej szkole w bieżącym roku szkolnym trwa już druga edycja kursu przygotowującego do egzaminu FC. Przypominamy, że odbywa się to w ramach projektu Program Operacyjny Kapitał Ludzki „Twoja inwestycja w przyszłość’ realizowanego w szkole. Po zakończeniu kursu uczniowie mają możliwość przystąpienia do egzaminu.