Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Sukces koszykarek i koszykarzy LO

Drużyna dziewcząt naszego Liceum zwyciężyła dnia 16 grudnia w finale powiatowym w piłce koszykowej uzyskując tym samym prawo startu w zawodach rejonowych.

Skład drużyny: Judyta Martuś, Paulina Smalarz, Agnieszka Nytko, Marzena Burek, Ewelina Chrzanowska, Monika Jamka, Magdalena Hołda, Klaudia Pomykała, Magdalena Knapik, karolina Sas, Anna Nalepka, Paulina Kukułka.

Opiekun: mgr Dorota Kajmowicz

Sukces odniosła też drużyna chłopców naszego Liceum. W rozegranych 15.12 finałach powiatowych szkół średnich w piłkę koszykową zajęliśmy I miejsce wchodząc tym samym do zawodów rejonowych.

Skład drużyny: Mateusz Bałut - IIc, Szczepan Bielak - IIc, Kamil Boksa - IIIb, Marcin Sosnowski - IIIb, Adrian Sawicki - IIIe, Jakub Korzeniowski - IIIb, Ireneusz Kapałka - IIIc, Michał Patyk - IIa, Mateusz Hołda - IId.
Opiekun: mgr Stanisław Obrzut.

Serdeczne gratulacje!