Początek roku szkolnego 2010/11

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2010/2011. Po mszy św. odbyła się uroczystość szkolna, w trakcie której m.in. poznaliśmy nowych nauczycieli i uczniów. Pan Dyrektor poinformował o organizacji pracy, zakończeniu remontu dachu szkoły oraz nowo powstałym obserwatorium astronomicznym.

W tym roku nie spotkamy się już na szkolnych korytarzach ze spieszącymi na lekcje: p. mgr Lidią Kubit, p. mgr Marią Iwanowicz, ks. Adamem Lelito, p. mgr Andrzejem Duszą.

Za nich dołączyli do naszego grona: p. mgr Beata Niemiec-Ryba (j. niemiecki), mgr Joanna Nowakowska (j. polski), mgr Agnieszka Niklewicz (fizyka), ks. mgr Jakub Piekielny i ks. mgr Łukasz Kalisz. redemptorysta (religia).

Wszystkim - nauczycielom, uczniom, pracownikom szkoły - życzymy udanego roku szkolnego, który będzie trwał do 22 czerwca 2011!