Znowu są wakacje!

Zakończyliśmy rok szkolny 2009/10. Po Mszy odbyła się uroczystość szkolna, podczas której Pan Dyrektor dokonał podsumowania wyników nauczania i zachowania poszczególnych klas. Nagrodzeni zostali uczniowie wyróżniający się zdobytą średnią ocen, stuprocentową frekwencją,osiągnięciami naukowymi, sportowymi, artystycznymi i innymi.

P. Z. Budzik podziękował także za wieloletnią wspaniałą pracę p. Lidii Kubit, która z dniem 1 września przejdzie na emeryturę. Jak się okazało już później we wrześniu nie spotkamy się również z ks. Adamem Lelito, który zostaje przeniesiony do innej parafii.

Wszystkim - uczniom, nauczycielom, pracownikom LO życzymy zdrowych, udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!