X Piknik Geograficzny

10 czerwca 2010 r. w Tarnowie odbył się X Piknik Geograficzny, który był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W Pikniku wzięło udział 40 drużyn, w tym 20 ze szkół ponadgimnazjalnych z kilku powiatów. Uczniowie naszego Liceum - Patryk Stańczyk i Sebastian Sopala z klasy II e zajęli IV miejsce.

Organizatorami Pikniku byli:
Prezydent Miasta Tarnowa, Stowarzyszenie Oświatowców Polskich Oddział w Toruniu, Stowarzyszenie Oświatowców Polskich Oddział w Tarnowie, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ODN w Tarnowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie, Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Geografii przy SOP w Toruniu, Fundacja im. Jana Szczepanika w Tarnowie oraz Tarnowskie Centrum Informacji.