Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Szkolna wycieczka do Włoch 28.04. – 03.05.2010

28 kwietnia br. 45 naszych uczniów wraz z trzema opiekunami wyruszyło w długą podróż, której celem była gorąca Italia. Mieli oni szansę zwiedzić takie miasta jak Wiedeń, Wenecja, Padwa, Rimini, Asyż i oczywiście Rzym oraz Watykan. Była to emocjonująca lekcja, dzięki której nasi podróżnicy mogli skosztować włoskiej kuchni, poczuć klimat zabawy w Italii, a przede wszystkim mieli szansę na zobaczenie wielu
interesujących miejsc bogatych w ciekawą architekturę i historię.
Ta wspaniała wycieczka pozostanie na długo w
pamięci naszych uczniów.

Szczegółowy opis wycieczki pojawi się w gazetce szkolnej G.R.Y.P.S.
Zachęcamy do czytania oraz do obejrzenia zdjęć w galerii. Marcin Sosnowski