Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Ślubowanie klas I

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się uroczystość, podczas której uczniowie klas I zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów.
Uczniowie powtarzając za przewodniczącym szkoły słowa przysięgi wobec sztandaru i starszych kolegów stali się pełnoprawnymi członkami szkoły.

Ślubowanie klas I stanowiło część szkolnego Dnia Nauczyciela. Po przypomnieniu historii powstania tego święta, P. Dyrektor wręczył swoje nagrody nauczycielom. Odbyła się także część artystyczna w wykonaniu uczniów klas I. W uroczystości wzięli udział również emerytowani nauczyciele i pracownicy naszej szkoły oraz Przewodniczący Rady Rodziców.
Zdjęcia można zobaczyć w galerii.

Z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy złożyć całemu Gronu Pedagogicznemu najserdeczniejsze życzenia, wytrwałości, cierpliwości, siły i woli walki do pracy, sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym a także przyjemnej współpracy z uczniami.