Koniec wymiany z Francją

W dniach od 29 marca do 5 kwietnia gościliśmy w Liceum 14 uczniów i dwóch nauczycieli z Lycee Gaudier-BRzeska w Saint-Jean de Braye. Odbyły się uroczystości wieńczące dziesięciolecie istnienia wymiany francuskiej w naszej szkole. Pomimo różnych zdrowotnych kłopotów wszystko odbyło się sprawnie. Uczniowie spotkali się na jubileuszowym, spotkaniu w Urzędzie Miasta z władzami Tuchowa. Odbyły się wycieczki do Krakowa (zwiedzano Muzeum Lotnictwa i Muzeum Sztuki Japońskiej Mangga), Tarnowa, dwudniowa do Zakopanego. Tematem tej wymiany były podróże i pisanie dzienników z podróży. To zadanie jeszcze przed nami!

Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie i przeprowadzenie tej wymiany za wszelką okazaną mi pomoc! Dziękuję P. Dyrektorowi, Nauczycielom polskim i francuskim na czele z p. Carole Bonneau za 10 lat wspaniałej , bardzo miłej współpracy :)

Przeczytaj dokładny opis wymiany w dziale Wymiany/ Francja .
Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć w galerii .