Po wizycie uczniów z Illingen

W dniach od 14 do 20 września 2008 r. gościliśmy w liceum 18 osobową grupę uczniów i nauczycieli z partnerskiego gimnazjum z Illingen. Wymianę zorganizowali i kierowali nią już po raz czternasty nauczyciele Jan Gogola i Stanisław Obrzut.
Uczniami niemieckimi opiekowały się nauczycielki Ulrike Adler (kierująca projektem po panu Peterze Blaskewitzu) oraz Gisela Mailänder i Carmen Weiler.
W programie były pobyty w liceum i udział w lekcjach, wizyta u burmistrza Tuchowa, zwiedzanie miasta i wzgórza klasztornego. Obie grupy były na wycieczkach w: skansenie kopalnictwa naftowego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce k. Krosna, słowackim Bardejowie, Krakowie, kopalni soli w Bochni, zamku w Nowym Wiśniczu, Lipnicy Murowanej, Tarnowie.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia tej wymiany.

Przeczytaj szczegółowy opis wymiany w dziale Wymiany/ Niemcy oraz zobacz zdjecia w galerii .