Pożegnanie maturzystów...

Dzisiaj rano pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszego Liceum. Po Mszy odbyła się uroczystość szkolna, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego i przekazaniem Sztandaru Szkoły uczniom młodszych klas.

Następnie Pan Dyrektor przedstawił wyniki klasyfikacji klas III oraz nagrodził książkami, dyplomami, listami gratulacyjnymi do Rodziców uczniów, którzy wyróżnili się w minionym roku a także podczas całej nauki w liceum bardzo dobrymi wynikami w nauce, 100% frekwencją, osiągnięciami artystycznymi, sportowymi działalnością charytatywną i innymi. Rozdane zostały dyplomy ukończenia szkoły, przypomniano także najważniejsze informacje związane z przebiegiem egzaminu maturalnego.

Od 5 maja rozpoczynają się egzaminy. Trzymamy kciuki za Wasze powodzenie na maturze!

Zobacz zdjęcia w galerii .