Koncert

Dzisiaj o godzinie 20.00 w tuchowskim amfiteatrze odbył się koncert "Ślady miłości. Zbudujmy lepszy świat" przygotowany przez młodzież z naszego Liceum, z Tuchowa i okolic pod kierunkiem ks. Piotra Sobczaka. Uczestniczyły w nim władze miasta, Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, księża, mieszkańcy Tuchowa. Od wypuszczonych na początku gołębi poprzez fajerwerki w końcowej części, w słowach konferansjerów i wykonywanych piosenkach przewijała się miłość w jej różnych formach... miłość bliźniego, przyjaciół, kobiety i mężczyzny, Boga... "Każdy z nas zostawia na ziemi swoje ślady... Oby to były ślady miłości!". Dziękujemy Księdzu Piotrowi, wszystkim wykonawcom oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tego wspaniałego widowiska za niezapomniane chwile wzruszeń, radość, przeżycia... Ten koncert zostanie w naszych sercach!