Zakończenie roku klas III

No i stało się... Uczniowie klas III ukończyli szkołę i startują w dorosłość. Pożegnaliśmy ich dzisiaj na uroczystej akademii, którą rozpoczęła krótka inscenizacja poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Sztandar szkoły został przekazany uczniom klas II a następnie Pan Dyrektor przedstawił wyniki końcowej klasyfikacji nagradzając najlepszych w nauce, frekwencji oraz osoby, które zdobyły tytuł najlepszego ucznia z danego przedmiotu.

Za tydzień o tej porze będziecie już po pisemnym egzaminie z języka polskiego...
Dzisiaj wolni i szczęśliwi - niech tak będzie zawsze... Nie zapominajcie o nas! :) Powodzenia dla wszystkich na maturze, przy dostawaniu się na studia i później w trudnym dorosłym życiu! Trzymamy kciuki za wszystkich!

Zobacz zdjęcia z uroczystości w galerii.