Zakończenie roku szkolnego 2005/2006

W dniu dzisiejszym uroczyście zakończyliśmy obecny rok szkolny. Po mszy w kościele św. Jakuba w Tuchowie, spotkaliśmy się na szkolnej akademii i rozdaniu świadectw. Dyrektor podsumowal całoroczną pracę uczniów, wręczył nagrody tym, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i 100% frekwencję oraz zdobyli nagrody w konkursach. Samorząd uczniowski oraz Rodzice podziękowali wszystkim Pedagogom za całoroczną pracę. Pan Dyrektor przedstawił także wszystkim zebranym powody zamknięcia szkolnego Forum.

Nie za parę dni, ale już dziś można wziąć plecak swój i gitarę, powiedzieć pożegnania kilka słów... bo letnia przygoda czeka!

Udanych, wspaniałych a zarazem bezpiecznych wakacji dla Wszystkich! Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii.