Pozegnanie maturzystow...

Dzisiaj, 28.04.2006, pożegnaliśmy maturzystów. Po mszy kończącej rok szkolny uczestniczylismy w pięknej akademii z okazji Święta 3 Maja (przygotowaly ją p. prof. Anna Broniek oraz Lidia Kubit wraz z uczniami klas II) a następnie w uroczystym zakończeniu roku szkolnego dla klas III. Sztandar szkoły zostal przekazany uczniom klas II. P.Dyrektor podsumowal rok szkolny. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe i listy gratulacyjne dla rodziców. Najlepszym absolwentem okazał się Dominik Lewicki z IIIa ze średnią 5,27. Najlepsza klasa to III b. Radek Cybulski z IIIa został nagrodzony gromkimi brawami za sukcesy odniesione w Olimpiadzie Filozoficznej.

Maturzystów pożegnała także pani z Rady Rodziców oraz przewodniczący Samorządu Szkolnego a w imieniu klas III wystapil D. Lewicki.

Gratulacje dla was wszystkich! Trzymamy kciuki za wasz sukces na maturze!

Zdjęcia z obydwóch uroczystości w galerii