Światecznie w szkole...

Dzisiejszy ostatni przedświąteczny dzień w naszej szkole spędziliśmy bardzo uroczyście. "Jasełka" w wykonaniu uczniów klas pierwszych przypomniały nam dzieje tej wyjątkowej nocy sprzed ponad 2000 lat, a kolędy i pastorałki w wykonaniu Kuby i Piotrka dodały pięknych wrażeń. Program ten przygotowały: mgr M.Tomasik i mgr J.Lenard-Łazarek.

Wszystkie klasy organizowały w swoim gronie Wigilie dzieląc się tradycyjnie opłatkiem i składając wzajemnie życzenia (w pierwszej kolejności kolegom i koleżankom "ze wspólnej ławy", a później tłumnie na korytarzach odbywało się składanie życzeń ). Nie zabrakło również Wigilijnego spotkania wszystkich pracowników naszego LO.

Niech ten dzisiejszy wigilijny szkolny dzień, będzie dniem wszystkich spełnionych życzeń!

Zdjęcia z jasełek, wigilii pracowników LO oraz wigilii klasowych możesz zobaczyć w galerii