Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Rozpoczęcie roku szkolnego 2005/2006

Zadzwonił już pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego 2005/2006. Uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok nauki Mszą Świętą i szkolną Akademią prowadzoną przez dyrektora szkoły mgr. Zbigniewa Budzika.

Uczciliśmy pamięć poległych w II wojnie światowej.

Gromkimi brawami pożegnaliśmy panią mgr Eulalię Marciniak, nauczyciela geografii, która przepracowała 34 lata w zawodzie nauczyciela i panią Zofię Potępa, która pełniła rolę pani woźnej (30 lat pracy w szkole). Panie przeszły na zasłużoną emeryturę, a za ich pracę i zaangażowanie raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania. Dyrektor szkoły powitał nowych nauczycieli, którzy w tym roku szkolnym rozpoczną pracę w naszym liceum oraz pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w naszym liceum.

Na nowy rok szkolny 2005/2006 życzymy wszystkim nauczycielom sukcesów i cierpliwości zaś uczniom - wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i doskonalenie swoich umiejętności.

Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii