Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Zakończenie roku szkolnego 2004/2005.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się mszą swietą w kościele św. Jakuba w Tuchowie, a zakończyło akademią szkolną i rozdaniem świadectw. Na akademii pożegnaliśmy pana mgr. Jana Kopcia (nauczyciela w-f), który przez rok uczył w naszej szkole. Dyrektor szkoły wręczył nagrody tym, którzy wyróżniali się w nauce i 100% frekwencji. Nagrody otrzymali również: zwycięzcy konkursów przedmiotowych i konkursu ortograficznego, aktorzy i współorganizatorzy przedstawienia „Dziadów”, uczniowie z Samorządu Szkolnego. Nagrodę specjalną ufundowana przez Radę Rodziców otrzymał Kamil Jurek za niezwykły wkład pracy nad stroną internetową szkoły.

Wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy udanego wypoczynku.

Wakacje czas zacząć!!!
Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii