Wiadomość dla maturzystów!!!

Z ostatniej chwili: Komunikat Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie pana Marka Legutki:

„Zgodnie z ogólnopolskimi ustaleniami wyniki egzaminu maturalnego będą udostępnione szkołom w dniu 27 czerwca 2005. W tym dniu wyniki w wersji elektronicznej zostaną przekazane tylko dyrektorom szkół...Planujemy, że od dnia 29 czerwca 2005, od godziny 8.00, tegoroczni absolwenci liceów i dyrektorzy liceów będą mogli korzystać z internetowego serwisu SIEMA prezentującego indywidualne wyniki egzaminu maturalnego. Przypominamy, że każdy z maturzystów powinien otrzymać w swojej szkole specjalne hasło, które wraz z numerem PESEL umożliwią zalogowanie się do serwisu dla ucznia, w którym znajduje się zakładka SIEMA.” (szczegóły na stronie ww.oke.krakow.pl)

Dnia 27 czerwca 2005 o godz.14.00 osoby zainteresowane mogą odebrać wyniki egzaminu maturalnego (spotkanie na auli szkolnej) i w tym dniu zostaną poinformowani kiedy odbędzie się wręczenie świadectw dojrzałości.