Koniec roku szkolnego 2016/17

I znów są wakacje! 
Wczoraj, 23 czerwca, zakończyliśmy rok szkolny 2016/17. Rozstanie z nim było pełne emocji, bowiem przyszło się nam pożegnać również z panem profesorem Stanisławem Obrzutem, który po 40 latach pracy w naszym liceum (to był jego jedyne miejsce zatrudnienia) przechodzi na zasłużoną emeryturę. Popłynęła więc niejedna łza, gdy pan Dyrektor a potem sam pan Profesor mówili o drodze zawodowej, o tysiącach uczniów od 1977 roku, wśród nich także obecnych nauczycieli i pracowników LO, o współpracy z innymi, o wymianie niemieckiej, bliskości i serdeczności w naszej małej szkole... Panie Profesorze! Dziękujemy bardzo za wszystko!!!

Pożegnaliśmy się również z tak lubianym przez nas księdzem Krzysztofem Cwenarem, który, po awansie na probostwo, opuszcza naszą parafię. Będzie nam Księdza bardzo brakowało! Również z całego serca za wszystko dziękujemy 

Obydwu Wam życzymy wszystkiego dobrego na "nowej drodze życia" 

Następnie pan Dyrektor wraz z p. Barbarą Zagórską oraz przewodniczącą Rady Rodziców p. Beatą Steindel wręczyli nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne uczniom za szczególnie wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, artystyczne, społeczne i inne.

Na zakończenie odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez p. Iwonę Sandecką z młodzieżą.

Życzymy wam wszystkim radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Wkrótce zdjęcia