Zakończenie roku szkolnego 2004/2005 klas III-ich

Uroczystość zakonczenia roku szkolnego dla klas III-ich rozpoczęła się dnia 15 IV Mszą Św. w Kościele Św. Jakuba w Tuchowie. Modliliśmy się w intencji Jana Pawła II i o pomyślność w zdawaniu egzaminów maturalnych przez obecnych abiturientów.

W szkolnych murach maturzyści mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny, którego premiera odbyła się wczoraj ( III cz. Dziadów). Pożegnanie klas III odbyło się na uroczystej akademii, gdzie uczniom klas drugich, odchodzący przekazali Sztandar Szkoły.

Dyrekcja wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców panią Beatą Kulaszewicz wręczyli wyróżniającym się osobom nagrody i wszystkim uczniom - świadectwa ukończenia Liceum.

Słowa wdzięczności i podziękowania kierowane przez uczennicę klasy III do nauczycieli były bardzo wzruszające. Pożegnaliśmy (ale tylko oficjalnie) naszych starszych kolegów, życzymy im połamania piór na egzaminach maturalnych i dalszych sukcesów w życiu!

Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii.