Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 97

Olimpiada Teologii Katolickiej

7 marca w Tarnowie odbył się II etap Diecezjalny XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej, w którym udział wzięło 96 uczniów z całej diecezji tarnowskiej, w tym uczniowie reprezentujący nasze liceum. Byli to: Wojciech Lewicki z klasy 1c, Renata Głąb i Oskar Janowiec z 2a oraz Agata Wabno z 1a. Wojciech zajął V miejsce, ale nie zdołał awansować do kolejnego etapu. 

Nasza szkoła może się pochwalić dobrymi wynikami w tym konkursie. Każdego roku nasi uczniowie zajmują w nim wysokie miejsca. Przykładem jest chociażby ubiegłoroczny maturzysta - Maciej Lewicki, który w etapie Diecezjalnym zajął III miejsce i awansował do etapu Ogólnopolskiego w Legnicy. Tam uplasował się na bardzo wysokiej pozycji.