"Szlachetna paczka" w liceum

Z przyjemnością informujemy, że w naszym liceum odbyła się zbiórka pieniędzy na szlachetny cel. Pomysłodawcami byli uczniowie klasy II C, którzy wpadli na pomysł , aby zamiast tradycyjnych klasowych mikołajek zorganizować pomoc dla potrzebujących i dla nich przeznaczyć swoje oszczędności. W ten sposób zebrano  2895 złotych. Za  ponad połowę zebranych pieniędzy zakupiono sanki i łyżwy dla dzieci i młodzieży z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Rzuchowej. 9 grudnia grupa młodzieży z naszego liceum wybrała się do placówki i prezenty trafiły we właściwe ręce.
 
Pozostała suma zostanie  przeznaczona na dalsze potrzeby mieszkańców "Promyka". Wręczanie upominków,  rozmowa z dziećmi i ich opiekunami były dobrym przeżyciem, a możliwe to było dzięki wszystkim tym osobom, które zaangażowały się w akcję.
Dziękujemy